tlo menu

Transport Międzynarodowy

tło kropki

 

Transport międzynarodowy a lokalizacja.

Siedziba i adres firmy znajduje się w Białymstoku, nie oznacza to jednak, że zajmujemy się wyłącznie transportem na Podlasiu lub terytorium kraju. Nasz obszar pracy i organizacji przewozu towarów jest zdecydowanie większy. Przewozy towarów, które realizujemy odbywają się między innymi do takich krajów jak Belgia, Holandia, Francja, Niemicy, Węgier czy Włoch.

Transportu międzynarodowego nie da się przewidzieć trzeba go zaplanować. W Polsce ładujemy ładunki z takich miejscowości jak Warszawa, Łódź, Katowice czy Gdańsk, oczywiście jest tych miejscowości o wiele więcej. Pokazujemy w ten sposób, że firma z Białegostoku może śmiało zorganizować transport dla każdego nie ważne czy Klient jest z Belgii, Holandii, Niemiec lub Węgier.

Nasza praca.

Jesteśmy firmą, która aktywnie pozyskuje nowych klientów. Pracując ładnych parę lat w Polsce i na runku europejskim klientów pozyskujemy poprzez zaufanie i dobrze zrealizowane przewozy.

Wielu klientów docenia dobrze zrealizowany transport międzynarodowy dzięki temu klienci trafiają do nas przez polecenie. Dla nas nie ma znaczenia czy formularz zlecenia przesyła do nas Klient polski, belgijski, holenderski, niemiecki, włoski lub z innego kraju. Do każdego transportu podchodzimy w ten sam sposób. Dla pracowników Simply Log ważne jest bezpieczeństwo, terminowość zrealizowanego transportu.

Transport międzynarodowy

transport międzynarodowy
Dobór pojazdu do transportu krajowego

Transport odbywa istotną rolę w handlu zagranicznym.

Transport międzynarodowy stanowi ok 40% wszystkich transportów jakie wykonujemy na zlecenie naszych klientów. Praca z zaufaną firmą spedycyjną różni się od współpracy typowego przewoźnika ponieważ dysponujemy większą liczbą pojazdów. Jeździmy do znacznie większej liczby krajów obsługujemy różnej wielkości ładunki. Bezpieczeństwo przewozu towarów jest dla nas kluczowe. Ważne aby każdy pojazd był sprawny i wyposażony w komplet pasów i narożników. Towary które przewozimy muszą być ubezpieczone. Rzeczy na, które trzeba zwrócić uwagę to aby trasa i sam transport międzynarodowy odbył się szybko, bezpiecznie i na czas. Zgodnie z oczekiwaniami klienta i wytycznymi samego zlecenia.

 

Kabotaże w transporcie międzynarodowym.

Transport międzynarodowy to nie tylko Import czy Eksport dodatkowo zajmujemy się spedycją międzynarodową na terytorium Unii Europejskiej. Wykonujemy transporty między różnymi krajami tzw. "kabotaże" np. z Belgii do Belgii lub z Belgii do Niemiec lub relacji Francja - Belgia. Podczas realizacji transportu na terytorium państw członkowskich każdy nasz Klient ma stały kontakt z naszym Transport Planner'em dzięki temu zawsze jest na bieżąco.

 
bezpieczny transport krajowy

 

Szybkość i profesjonalizm w transporcie krajowym

Jak to robimy?

Jedna firma a tak wiele możliwości. Dlatego nasi Klienci stawiają na bezpieczeństwo powierzając zlecenia SIMPLY LOG. Miejsce docelowe transportu międzynarodowego nie ma znaczenia. Transport do Holandii, Niemiec Belgii, Słowacji czy Włoch, odbywa się bezpiecznie i na czas za pośrednictwem naszych pracowników. Obsługujemy prawie 30 krajów. Przewóz osób to nie nasza bajka, my zajmujemy się transportem towarów i rzeczy. Nie działamy jak typowa firma kurierska ładunki, które przewozimy nie muszą znajdować się na europaletach, towary, które przewozimy nie mają większych ograniczeń wysokości, szerokości czy długości. To nasz sekret.

Nie tylko cena się liczy! 
W transporcie międzynarodowym oprócz ceny ważnym czynnikiem na, który Klienci szczególnie zwracają uwagę to jakość i czas realizacji zlecenia. Dlatego realizujemy przewozy ekspresowe lub inaczej mówiąc transport terminowy tzw. „FIX” lub „JUST IN TIME” Polski i zagraniczny Klient na pewno doceni fakt iż nasi pracownicy są w stanie wykonać wiele innych dodatkowych czynności niż tylko sam przewóz. Mowa oczywiście o takich rzeczach jak organizowanie odpraw celnych i rezerwacja tzw. time slotów na miejscach załadunku i rozładunku. Zdecydowanie Włochy są takim państwem gdzie często musimy tego typu operacje przeprowadzać. Hiszpania, Francja, Włochy i Belgia są specyficznym krajami, pracując z tego typu narodowościami musimy także pamiętać o nietypowych przerwach, które mają w swoich godzinach pracy.

 

Transport Niemcy

Realizujemy transport międzynarodowy do takich krajów jak:

• Transport Niemcy
• Transport Belgia
• Transport Holandia
• Transport Luksemburg
• Transport Francja
• Transport Hiszpania
• Transport Włochy
• Transport Słowacja
• Transport Czechy
• Transport Austria
• Transport Szwecja
• Transport Norwegia
• Transport Finlandia
• Transport Szwajcaria
• Transport Wielka Brytania
• Transport Irlandia 

 

Zapraszamy do współpracy.

Oczywiście możemy chwalić się tym w jaki sposób organizujemy transport międzynarodowy i jakiej to nie mamy obsługi. Najlepiej jednak będzie jak sprawdzisz nas i nasze kompetencje. Nasze drzwi stoją przed Tobą otworem. Możliwości kontaktu masz dużo. Zadzwoń do nas na telefon biurowy + 48 85 674 54 54 lub wykorzystaj formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej w celu wysłania do nas zlecenia transportowego a my zajmiemy się resztą.

Krajowy transport to nasza codzienność