tlo menu

„Transport częściowy”

tło kropki

Transport drogowy cało pojazdowy to nie wszystko.

W SIMPLY LOG świadczymy usługi transportów częściowych tzw. doładunki /ładunki częściowe na terytorium kraju i terytorium Unii Europejskiej / transport międzynarodowy.

Doładunki Słowacja, doładunki Włochy, doładunki Hiszpania, doładunki Niemcy i nie tylko, działamy na obszarze 30 krajów. W łączeniu towarów i ograniczaniu kosztów transportu jesteśmy ekspertami. Transport częściowy dzielimy na dwie grupy:

Transport krajowy - Średni czas dostawy na terytorium kraju wynosi 1 dzień roboczy.

Transport międzynarodowy - W przypadku transportu międzynarodowego czas dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych w zależności od kraju do którego planowana jest wysyłka towaru. Nasi klienci najczęściej wysyłają ładunki do takich krajów jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania.

To co nas wyróżnia to fakt iż podczas realizacji aż 98% transportów łączonych nie przeładowujemy towarów. Eliminujemy tym samym ryzyko uszkodzenia ładunku podczas transportu. Spedycja drobnicowa realizowana przez naszych Pracowników daje kontrolę i bezpieczeństwo.